+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-240ZW

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666764861729343.jpg
  • Makinë për peshimin dhe paketimin e qeseve Doypack me zinxhir automatik MG-240ZW

Makinë për peshimin dhe paketimin e qeseve Doypack me zinxhir automatik MG-240ZW

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijaKonsumi i AjritPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-240ZW160*240 mm (min)2000ml30-50pp/m3.5KW0.6m³ / min1900 kg2900 mm (L) 1000 mm (W) 1300 mm (H)
240*340 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-240ZW Makinë automatike për peshimin dhe paketimin e qeseve doypack me zinxhir, e përshtatshme për peshimin dhe paketimin e produkteve në farat e grurit, fruta të thata ushqimore dhe arra, karamele, mjekësi dhe industri të tjera. Operacioni është i qetë dhe i saktë, i lehtë për t'u përdorur, duke peshuar dhe matur rregullisht ose grimca të parregullta.

Video

Kontaktoni