+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-220W(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666764676149244.jpg
  • MG-220W (I) Makinë për paketimin e qeseve me peshim të brendshëm dhe të jashtëm

MG-220W (I) Makinë për paketimin e qeseve me peshim të brendshëm dhe të jashtëm

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijaKonsumi i AjritPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-220W(I)120*180 mm (min)1000ml30-50pp/m3.5KW0.6m³ / min1700 kg2600 mm (L) 1000 mm (W) 1300 mm (H)
220*320 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-220W (I) Makinë për paketimin e qeseve me peshim të brendshëm dhe të jashtëm. Funksionim i qëndrueshëm, realizon çantën e brendshme të vetme, të dyfishtë, paketimin e materialeve me shumicë dhe funksione të tjera, të përshtatshme për të gjitha llojet e paketimeve të peshimit të materialit të grimcuar ose të parregullt.

Kontaktoni