+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-200SW/6 Koka

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666668444669993.jpg
  • MG-200SW/6 Koka Makinë automatike për paketimin e qeseve të parapërgatitura

MG-200SW/6 Koka Makinë automatike për paketimin e qeseve të parapërgatitura

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijaKonsumi i AjritPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-200SW/6 Koka70*100 mm (min)100ml35-45pp/m1.0KW0.6m³ / min800 kg1580 mm (L) 970 mm (W) 1000 mm (H)
180*250 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-200SW/6 Heads Makina e paketimit automatik të peshimit të qeseve të para-bëra, me matje të saktë dhe efikasitet të lartë, është e përshtatshme për paketim të rregullt ose të parregullt të grimcave të qeseve të vogla.

Video

Kontaktoni