+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-200SNW(I)/6

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1667616661579627.jpg
  • MG-200SNW(I)/6 Makinë automatike për peshimin dhe paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme

MG-200SNW(I)/6 Makinë automatike për peshimin dhe paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

MG-200SNW(I)6-1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijatensionMakinë
Masat


pajisje
peshë

MG-200SNW(I)/690*110 mm (min)100mlÇanta e brendshme e vetme:20-40pp/m
Çanta e brendshme e dyfishtë:15-25pp/m
Pjesa më e madhe:20-40pp/m
~ 1 KW

220V

16A

1580 mm (L) 970 mm (W) 1000 mm (H)


800 kg

180*250 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-200SNW(I)/6 Makinë e paketimit të qeseve me peshë të plotë automatike të brendshme dhe të jashtme (makinë paketimi me qese në qese ose qese e vogël në makinë paketimi me qese të mëdha), duke përdorur servo drive, e saktë dhe efikase, kryesisht e përshtatshme për qese të brendshme të vetme, të brendshme të dyfishtë qese, paketim automatik dhe vulosje e materialeve me shumicë, të aplikuara në fara, ushqim, mjekësi dhe industri të tjera.

Video

Kontaktoni