+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-200CW(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666669709764076.jpg
  • MG-200CW (I) Makinë e paketimit të qeseve të brendshme dhe të jashtme të llojit të peshimit automatik

MG-200CW (I) Makinë e paketimit të qeseve të brendshme dhe të jashtme të llojit të peshimit automatik

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijaKonsumi i AjritPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-200CW(I)70*100 mm (min)300ml20-50pp/m1.8KW0.6m³ / min1400 kg2000 mm (L) 970 mm (W) 900 mm (H)
200*300 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-200CW (I) Makina e paketimit të çantës së brendshme të tipit peshues automatik dhe makinerive të paketimit të qeseve të jashtme realizon qese të brendshme të vetme, qese të brendshme të dyfishtë, paketim materiali me shumicë, çantë të brendshme të veçantë me katër funksione, të përshtatshme për të gjitha llojet e paketimeve të peshimit të materialeve të grimcuara ose të parregullta.

Video

Kontaktoni