+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Makinë për paketim automatik të qeseve të brendshme dhe të jashtme > MG-200CK(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1667203619408569.jpg
  • MG-200CK (I) Makinë për paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme të llojit të kupës automatike pneumatike volumetrike

MG-200CK (I) Makinë për paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme të llojit të kupës automatike pneumatike volumetrike

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijaKonsumi i AjritPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-220CK(I)70*100 mm (min)300ml20-50pp/m1.8KW0.6m³ / min900 kg2000 mm (L) 970 mm (W) 900 mm (H)
200*300 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-200CK (I) Makinë për paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme të kupës vëllimore automatike pneumatike të llojit të brendshëm dhe të jashtëm, mund të realizojë katër funksione të çantës së brendshme të vetme, çantë të brendshme të dyfishtë. material me shumicë ose qese të brendshme të veçantë, shpejtësi të shpejtë dhe funksionim të thjeshtë.

Video

Kontaktoni