+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Makinë për paketim me qese me zinxhir automatik > MG-150SZW

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666767719715286.jpg
  • Makinë peshimi dhe paketimi me qese me zinxhir automatik MG-150SZW

Makinë peshimi dhe paketimi me qese me zinxhir automatik MG-150SZW

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter

Model

Paketa Size

Vëllimi maksimal

Shpejtësi

Fuqija

Konsumi i Ajrit

Pesha e pajisjes

MG-150SZW

100*120 mm (min)

2000ml

8-15pp/m

220V

200NL / min

380Kg

240*300 mm (maksimumi)

IHYRJE

MG-150SZW Makina për peshimin dhe paketimin e qeses me zinxhir automatik ka funksionin e hapjes automatike të zinxhirit, matjes së peshimit dhe funksionimit të thjeshtë. Është i përshtatshëm për mbylljen automatike dhe paketimin e çantave vetë-mbështetëse me zinxhir dhe çantave të sheshta me zinxhir.

Video

Kontaktoni