+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-150SZW

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666668904241769.jpg
  • Makinë peshimi dhe paketimi me qese me zinxhir automatik MG-150SZW

Makinë peshimi dhe paketimi me qese me zinxhir automatik MG-150SZW

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiKonsumi i AjrittensionPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-150SZW100*120 mm (min)2000ml8-15pp/m200NL / min220V~ 380 kg1700 mm (L) 600 mm (W) 1100 mm (H)
240*300 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-150SZW Makina për peshimin dhe paketimin e qeses me zinxhir automatik ka funksionin e hapjes automatike të zinxhirit, matjes së peshimit dhe funksionimit të thjeshtë. Është i përshtatshëm për mbylljen automatike dhe paketimin e çantave vetë-mbështetëse me zinxhir dhe çantave të sheshta me zinxhir.

Video

Na Kontaktoni