+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Makinë për paketim automatik të qeseve të brendshme dhe të jashtme > MG-130NW(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666769537934037.jpg
  • MG-130NW (I) Makinë e vogël për peshimin dhe paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme të servo të plotë

MG-130NW (I) Makinë e vogël për peshimin dhe paketimin e qeseve të brendshme dhe të jashtme të servo të plotë

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijatensionPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-130NW(I)90*140 mm (min)80ml15-30pp/m~ 4.0 KW220V16A150 kg1400 mm (L) 800 mm (W) 1000 mm (H)
160*240 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-130NW (I) Makinë e vogël për peshimin dhe paketimin e çantave të brendshme dhe të jashtme të plotë të servo për paketimin e brendshëm dhe të jashtëm të qeseve, e quajtur gjithashtu "makinë për paketimin e qeseve dhe çanta e vogël e vendosur në qese të madhe" makinë paketimi, miratoni sistemin e kontrollit të motorit të servo, peshën e saktë, nuk ka burim ajri. Tensioni i furnizimit me energji 220V 16A, një çelës për të rregulluar gjerësinë e qeses, i pajisur me mekanizëm kodimi të rrotave të bojës online.

Video

Kontaktoni