+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Peshues i plotë automatik i farave me qese > MG-130NW

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666667778675779.jpg
  • MG-130NW Makinë e vogël për peshimin dhe paketimin e qeseve të parapërgatitura me servo të plotë

MG-130NW Makinë e vogël për peshimin dhe paketimin e qeseve të parapërgatitura me servo të plotë

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijatensionPesha e pajisjesMadhësia e makinës
MG-130NW90*140 mm (min)80ml15-30pp/m~ 4.0 KW220V16A~ 150 kg1400 mm (L) 800 mm (W) 1000 mm (H)
160*240 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-130NW makineri e vogël për peshimin dhe paketimin e qeseve servo të plota, kompakte dhe delikate, e lehtë për t'u lëvizur, e lehtë për t'u përdorur, adoptuar sistemin e plotë të kontrollit të servo motorit, pa burim ajri, tension të furnizimit me energji 220V16A, një çelës për të rregulluar gjerësinë e çantës, i pajisur me mekanizmin online të kodimit të rrotave të bojës, i thjeshtë dhe i përshtatshëm.

Video

Kontaktoni