+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Numëruesi i plotë automatik i farave me çanta > MG-130NC2(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1669877507658971.jpg
  • MG-130NC2(I) Servo Seeds Full Counter Brenda dhe Jashtë me Bagger

MG-130NC2(I) Servo Seeds Full Counter Brenda dhe Jashtë me Bagger

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

20221013165042_261

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijatensionMadhësia e makinës (mm)
MG-130NC2(I)90*140 mm (min)50-5000pcs6-15pp/m~ 4.0 KW220V16A1400(L)x800(P)x1000(H)
160*240 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-130NC2(I) me servo fara të plota numërues i brendshëm dhe i jashtëm me makineri bagger, i quajtur gjithashtu "makinë për paketimin e qeseve dhe çanta e vogël e vendosur në qese të madhe" makinë paketimi, adoptoni sistemin e kontrollit të servo motorëve, numërimin e saktë, pa burim ajri. Tensioni i furnizimit me energji 220V 16A, Një çelës për të rregulluar gjerësinë e qeseve, i pajisur me kodim online të rrotave të bojës, duke numëruar + derdhje të integruar të paketimit të qeseve brenda dhe jashtë.

Video

Kontaktoni