+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Makinë për paketim automatik të qeseve të brendshme dhe të jashtme > MG-130NC2(I)

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1667205191848948.jpg
  • MG-130NC2(I) Makinë paketimi çantash të brendshme dhe të jashtme me numërim të plotë të servo

MG-130NC2(I) Makinë paketimi çantash të brendshme dhe të jashtme me numërim të plotë të servo

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ModelPaketa SizeVëllimi maksimalShpejtësiFuqijatensionMadhësia e makinës (mm)
MG-130NC2(I)90-140 mm (min)50-5000pcs6-15pp/m~ 4.0 KW220V16A1400(L)x800(P)x1000(H)
160-240 mm (maksimumi)
IHYRJE

MG-130NC2(I) makineri paketimi i çantave me numërim të plotë të servo-ve të brendshme dhe të jashtme, e quajtur gjithashtu "makinë paketimi qese në qese dhe çantë e vogël e vendosur në çantë të madhe" makinë paketimi, miratoni sistemin e kontrollit të motorit të servo, numërimin e saktë, pa burim ajri. Tensioni i furnizimit me energji 220V 16A, Një çelës për të rregulluar gjerësinë e qeseve, i pajisur me kodim online të rrotave të bojës, duke numëruar + derdhje të integruar të paketimit të qeseve brenda dhe jashtë.

Video

Kontaktoni