+ 0086 18817495378
EnglishEN

Minpack Technology (Shanghai) Co, Ltd

Shtëpi> Produkte > Makinë për mbushje të kanaçeve të parapërgatitura > Makinë e plotë automatike e mbushjes së kanaçeve të përgatitura paraprake

  • https://www.minpackmachinery.com/upload/product/1666765424425203.jpg
  • Makinë për mbushje të kanaçeve të parapërgatitura

Makinë për mbushje të kanaçeve të parapërgatitura

hetim

  • Lloji i qeseve
  • Parametër
  • Prezantimi
  • Video

1

Parameter
ArtikullModaliteti i paketësVëllimi maksimaltensionMadhësia kryesore
Linja e prodhimit të kanaçeveKanaçe të rrumbullakëta me materiale të ndryshme50-1000ml220VCustomized
IHYRJE

Ndërtuar me komponentë elektrikë të cilësisë së lartë, funksionim të qëndrueshëm. Sipas karakteristikave të materialit të kanaçes, mund të dizajnohen stile të ndryshme. Të tilla si mbushja e peshimit ose mbushja vëllimore e filxhanit. I përshtatshëm për mbushjen, vulosjen dhe etiketimin e farave të grurit, ushqimit, mjekësisë dhe industrive të tjera.

Video

Kontaktoni